İnternet siteniz, sizsiniz.

İnternet siteniz, markanızı internet ortamında tanıtan yüzünüzdür. Gelişen teknolojik sistemler ve insanların alışkanlıklarını değiştirmesi ve dijital dünyaya yapılan büyük yatırımlarla artık internetin önemi oldukça arttı.

KOBİ lerin ve sektörün devlerinin son dönemlerdeki yatırımlarının büyük bir kısmını dijital ortama yaptıklarını görmekteyiz.

 

Web Tasarım Süreci

Tasarım Süreci

Ön Bilgi

Revizeler

İş Teslim Süreci

Web Tasarım Nedir ?

Web Tasarım kurumsal ve bireysel olarak ikiye ayrılabilir. Kurumsal Web Siteleri genelde firmalar ve şirketler tarafından talep edilmektedir. Bireysel Web Siteleri ise genel olarak performans sanatçıları veya freelancer olarak adlandırılan iş grubunda çalışan insanlar tarafından tercih edilmektedir. 

Genel hatlarıyla Web Tasarım kanunen de ülkemizde yapılması zorunlu haldedir. 

Seo Uyumlu Tasarımlar

Tüm tasarımlarımız google ve diğer arama motorlarına uyumludur. Böylelikle siteniz arama motorlarında hızlı ve güvenli bir şekilde yükselecektir.

Ücretsiz Destek ve Anında Müdahale

Hazırladığımız web sitenizde bir problem oluştuğundan 7/24 hazır bekleyen teknik destek personelimizle ortaya çıkan probleme anında müdahale ve sorunu çözme olanağı.

Ayarlanabilir Ön Yüz

Zengin içerik yönetimiyle, tasarımınızı ve web sitenizdeki diğer sayfaların renklerini, dizilimini, ve tasarımını tamamen değiştirip istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Müşterilerinizle İletişimde Kalın

Web sitenizde oluşturabileceğiniz mail şablonları, aylık bildirim sistemleri ve formlar sayesinde müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz ile iletişimde kalın.

İş Örnekleri

https://pekmeztasarim.com/wp-content/uploads/2019/05/dogan-1-900x600.pnghttps://pekmeztasarim.com/wp-content/uploads/2019/05/kolay-900x600.png
https://pekmeztasarim.com/wp-content/uploads/2019/05/emr-900x600.pnghttps://pekmeztasarim.com/wp-content/uploads/2019/05/haberci-900x600.png